שלטי שמשונית

שלטי שמשונית – פתרון זול ויעיל לתקופה קצרה או לתקופה ארוכה.

שמשונית/באנר הינה חומר גמיש מפי.וי.סי.  מתאים לפרסום זמני או קבוע החומר מגיע בכל הגדלים עם תפירה מסביב וטבעות מתכת על מנת להנגיש את השלט לכל מטרה.

מתאים לארועים, לבתי ספר, להצעות נישואין, בתי עסק  ועוד….

  • שמשונית גם יכולה לשמש לחידוש שלטים ישנים  ע"י מתיחה וכיסוי השלט הישן.
  • שמשונית יכולה לשמש כשלט פרסומי מתחלף  תקופתי.
  • שמשונית מרשת עבה – משמשת לכיסוי ופרסום, מתאים לבניינים בשלבי שיפוץ או כפרסום לעסקים.

שלטי שמשוניות הינן כרזות לכל דבר, העשויות מיריעת PVC גדולה יחסית, שנועדו להעביר מסר או לשמש כאלמנט שיווקי פרסומי עבור בעלי העסקים השונים. את שלטי השמשוניות המיוצרים על ידי חברות המתמחות בתחום,  אפשר למצוא בגדלים שונים ובעיצובים שונים והם משלבים במסגרתם הדפס דיגיטלי באיכות גבוהה.

למרות שהם פחות פופולאריים מכפי שהיו בעבר, ובמיוחד בהשוואה לסוגי השלטים האחרים, ישנו ביקוש רב להם, ובמיוחד במקרים בהם שלט קשיח פחות מתאים.

פתרונות מתאימים לכל עסק ולכל מטרה

שלטי שמשוניות מהווים פתרון שיכול להתאים לכל עסק ולכל מטרה. אפשר לתלות אותם על גבי הבניינים ובצמתים מרכזיים. הם גדולים מאד וכוללים הדפסה באיכות גבוהה במיוחד. מכיוון שהם עשויים מיריעת PVC, הנחשבת לעמידה הרבה יותר, בהשוואה ליריעת בד, הם מחזיקים מעמד זמן רב ויכולים לספק לעסק את המענה המוצלח ביותר.

המחיר של שלטים אלה הוא זול יחסית בהשוואה לשלטים העשויים מחומרים אחרים והם בדרך כלל מתאימים כשיש צורך בשלטים גדולים מאד וקלים. בעוד ששלטים העשויים מבד, למשל, יכולים להיות כבדים מאד, שלטי שמשוניות הם קלים ולכן גם פחות מסורבלים ומתמודדים טוב יותר עם רוחות. בנוסף, אפשר למתוח בקלות רבה יותר על מסגרת מחומרים שונים, במידה ומעוניינים, וליהנות ממראה קצת אחר.

שלטים אלה מיוצרים על ידי חברות, המתמחות בייצור שלטים, לרבות שלטי שמשוניות, ופנייה אליהן היא הדרך הטובה והנכונה ביותר כדי ליהנות מהשלט המתאים.

חשוב להגדיר את הצורך, לפני בחירתו של השלט, וכן גם לבחון את אפשרויות העיצוב השונות שיכולות להתאים. כדאי לבדוק גם את העלויות ואת ניסיונה של החברה בתחום ייצור השלטים.

לפרטים נוספים והצעת מחיר השאירו את פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם.