שלטים מוארים / ארגז מואר

פתרון בולט לעסק שלך, ניתן לראות לאורך כל שעות היום, והם בולטים מאד בעיקר בשעות החשיכה.

מבנה השלט – ארגז מתכת סגור עם תאורת פלורסנט חזקה – מגיע בכל הגדלים.
חזית השלט – עד אורך 3 מטר חזית השלט עשויה מפרספקס, שלטים ארוכים מ-3 מטר חזית השלט פאנאפלקס (יריעת פלסטיק המעבירה אור וביחידה אחת).
תאורת השלט – תאורת פלורסנט חזקה עם הכנה חיבור ללוח חשמל.

מבין סוגי השלטים המוצעים כיום, שלטים מוארים הם ללא ספק אחד הפיתוחים החדשניים והבולטים ביותר. כדי לקדם ולפרסם עסק, ולא משנה לאיזה תחום הוא שייך, חשוב לבחור בשלט המושך את העין, ובמקביל מעביר את המסר הנדרש. את השלטים המוארים ניתן לראות לאורך כל שעות היום, והם בולטים מאד בעיקר בשעות החשיכה. לא צריך לדאוג יותר שיפספסו אותם. בהיותם מוארים, הם מספקים את הפתרון המתאים לעסק ובכך גם יכולים להגדיל את הכנסותיו. שלטים מוארים מיוצרים כיום על ידי חברות המתמחות בתחום, חברות מקצועיות ובעלות ניסיון.

התאמה נכונה לכל צורך

לא בכדי אפשר לראות אותם כמעט בכל מקום. השלטים המוארים, המשלבים במסגרתם טכנולוגיות חדשניות, כוללים חומרי גלם איכותיים ואפשר להציב אותם בכל מקום. הם יכולים להיות תלויים מעל דלת הכניסה של העסק, הם יכולים לשמש כשלטי חוצות המפרסמים אותו ועוד. בתקופה שבה התחרות בין העסקים, ובכל תחום שהוא, היא רבה מאד, חשוב למשוך כמה שיותר לקוחות ובמקביל לשמור על הקיימים. שילוב של פתרונות פרסומיים ושיווקיים מתאימים היא הדרך הטובה ביותר. השלטים המוארים משמשים כפתרון פרסומי ושיווקי לכל דבר, המסייע לבעלי העסקים לבלוט יותר במקום שבו הם נמצאים וגם להביא אליהם לקוחות רבים יותר. כדי לנצל את יתרונותיהם של שלטים מוארים אלה, חשוב לוודא שבוחרים בשלט המתאים, ועוד יותר חשוב לבחור חברה מקצועית המתמחה בייצור שלטים, לרבות ייצור שלטים מוארים. חשוב שהיא תציע שירות אישי, וותק רב וכמובן גם מענה מתאים, הניתן בכל רחבי הארץ. פנייה לחברה כזו היא הזדמנות נפלאה להצליח יותר ולקדם את העסק באופן הנכון.

ארגזים מוארים

ארגזים מוארים משמשים כשלט בפני עצמו ובזכות האופן שבו הם מעוצבים הם מצליחים למשוך לא מעט תשומת לב. שילובם של ארגזים מוארים יכול להיעשות על ידי עסקים בכל תחום שהוא, בין אם מדובר בעסק חדש שזה עתה עלה על הקרקע, או שאולי עסק ששופץ. התקנתם של הארגזים המוארים נעשית, בדרך כלל, מעל דלת הכניסה לעסק עצמו ובמקום בולט במיוחד. הארגזים המוארים מגיעים כיום במגוון רחב מאד של סגנונות, וגולת הכותרת שלהם היא העובדה שניתן לראות אותם גם בחשיכה. בחירה נכונה של ארגז מואר מאפשרת לבעל העסק למשוך אליו לקוחות רבים יותר ובכך גם להגדיל את הכנסותיו.

לפרטים נוספים והצעת מחיר השאירו את פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם.