אותיות מוארות תלת מימד

אותיות תלת מיימד כיום הם הדרישה הבסיסית של כל העיריות, קניונים ואזורי מסחר, הם בולטות ומוארות.

ניתן לבצע אותיות מוארות החל מגובה 25 ס"מ ועד כל גודל, מגיע בכל הצבעים והצורות. כמו כן ניתן לשלב עם אלמנט לוגו מואר בכל צורה להשלמת המראה העיצובי.

האותיות מוארות בתאורת לד – סמסונג איכותית וחזקה כולל שנאי וחיבור לחשמל.

שלטי אותיות בולטות הם אחד מסוגי השלטים הפופולאריים כיום, ובעיקר בשל האופן שבו הם בנויים. השלטים שמהווים אלמנט פרסומי שיווקי בעל עוצמה רבה מאד, יכולים להתאים לסוגי העסקים השונים. וכשמדובר בשלטי אותיות בולטות, על אחת כמה וכמה. כדי למשוך תשומת לב, ובמיוחד כדי למשוך את הלקוחות הפוטנציאליים אל העסק, חשוב לבחור בשלט מתאים, שלט עם נוכחות. שלטי אותיות בולטות מציעים את הפתרון המתאים ומשלבים במסגרתם טכנולוגיה חדישה ומתקדמת.

שלטים למטרות שונות ומגוונות

ייחודם של שלטי האותיות הבולטות היא העובדה שמדובר בשלט תלת מימד, ההופך את תחום השלטים להרבה יותר מכפי שהיה עד היום. האותיות הבולטות שמופיעות על גבי השלט מהוות אלמנט עיצובי בלתי נפרד מהשלט כולו, ויחד עם זאת מושכות הרבה מאד תשומת לב. המסר בדרך זו מגיע מהר יותר אל הלקוחות הפוטנציאליים ומצליח למשוך אליו גם אחרים, בזכות האופן שבו הוא מסוגנן. את שלטי האותיות הבולטות אפשר להתקין ולתלות בכל מקום, בין אם מעל דלת הכניסה של העסק או כשלט חוצות. כדי ליהנות מיתרונותיהם של שלטים אלה, חשוב לפנות לחברה המתמחה בייצור שלטים מסוג זה, ובעיקר כאלו השמות דגש רב מאד על מקצועיות, איכות ושירות ברמה גבוהה. רק בעזרתן של חברות אלו ניתן לאתר את הפתרון המתאים ובמיוחד אם השלט, שישרת בצורה הטובה ביותר את צרכיו של העסק. סקר שוק מקדים, הבוחן כמה סגנונות שונים של שלטי אותיות בולטות , תוך התייחסות לאופן העיצוב וגם לעלות השלט, הוא שלב הכרחי באיתור השלט המתאים וכן גם קבלת המלצות וחוות דעת על חברות, שכדאי להיעזר בשירותיהן.

לפרטים נוספים והצעת מחיר השאירו את פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם.