שילוט פנים מאלומיניום – פתרונות מודולריים מעוצבים מאלומיניום

קיימים סוגים שונים של שלטי פנים שיכולים להתאים למשרדים של היום. אלה יכולים להיות שלטים גדולים ובולטים מאד, או שלטים קטנים. אפשר לתלות אותם במסדרונותיו של המשרד, על דלתות החדרים שבו, ובכל מקום כמעט שבו מעוניינים.

השלטים קמורים ובנויים מאלומיניום, ניתן לעצב את השלט עם כל גרפיקה למראה נקי ואלגנטי. את השלטים ניתן גם לתלות בחוץ והם עמידים לכל תנאי מזג האויר.

תחום שילוט הפנים מעמיד לרשותנו כיום מבחר עצום של אפשרויות, המהוות אלמנט עיצובי לכל דבר. שילוט פנים למשרד יכול לשמש, מצד אחד, כקישוט למשרד עצמו, אך מצד שני כמקור למידע ובעיקר כפתרון שיווקי פרסומי מוביל. קיימים סוגים שונים של שלטי פנים, שיכולים להתאים למשרדים של היום. אלה יכולים להיות שלטים גדולים ובולטים מאד, או שלטים קטנים. אפשר לתלות אותם במסדרונותיו של המשרד, על דלתות החדרים שבו, ובכל מקום כמעט שבו מעוניינים.

שילוב נכון בין אסתטיקה לשיווק

החברות המציעות כיום פתרונות שילוט פנים למשרד ו-פתרונות שילוט ככלל, מאפשרות לאתר את המענה הנקודתי המתאים ביותר, על פי צרכיו של המשרד עצמו. הדבר נכון במיוחד למשרדים המקבלים קהל, ומעוניינים למשוך גם לקוחות חדשים. שילוט פנים זה מקובע, בדרך כלל, אל המקום שבו הוא מותקן, בין אם זה הקיר או הדלת, והוא נשאר שם לאורך זמן. על השילוט יכול להופיע הלוגו של המשרד, המסר המרכזי שאותו הוא רוצה להעביר או כל מידע רלוונטי אחר. אפשר למצוא מגוון של שלטי פנים המגיעים בסגנונות ובעיצובים שונים. מעבר לעובדה שהם יכולים לשמש כאלמנט שיווקי, הם מופנים, במקרים רבים, גם אל העובדים עצמם של המשרד ועוזרים להם להתמצא במקום ולהרגיש תחושת שייכות אליו. שלבי פנים למשרד לוקחים חלק בלתי נפרד ממיתוגו והם נטמעים באופן טבעי במרחב כולו. כל זאת בתנאי שבוחרים בשלט המתאים, כמובן, וגם בחברה מקצועית, האחראית על ייצורו. מכיוון שלשלט הפנים כוח רב, מומלץ לבדוק מספר דוגמאות שונות ועיצובים שונים, לפני שבוחרים בשלט או בשלטים, שישולבו במקום.

דוגמאות לשילוט פנים ע"י צוות שלטי נתניה.

לפרטים נוספים והצעת מחיר השאירו את פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם.